Privat Agapi

+ 24

Find det bedste hotel i Vrbov til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Privat Agapi på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Ikke-ryger
Hurtig check-out
Strandparasoller
Solarium

Mere om Privat Agapi

Privat Agapi

Privat Agapi ligger i Vrbov, 30 km fra Treetop Walk Bachledka, og har en have, et fælles opholdsområde og en terrasse samt gratis privat parkering.

Beliggenhed

220, Vrbov, 059 72, Slovakiet|0,22 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

15.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Privat Agapi: Ofte stillede spørgsmål

Privat Agapi ligger 0.2 km fra centrum i Vrbov.
Privat Agapi ligger i Vrbov, Slovakiet og er 0.2 km fra centrum i Vrbov.
På Privat Agapi kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, Privat Agapi har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Privat Agapi. Kontakt dem, når du booker.